Košík 0 Kč
Celková cena:
0 Kč
Počet produktů:
K pokladně Košík je prázdný Zboží v košíku

    TP-LINK T2500G-10TS(TL-SG3210) managed switch 8port 8x 10/100/1000Mbps/2xSFP pro Mini

    Popis produktu:

    TL-SG3210 je precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link z řady JetStream™ kompaktním designem formátu 19", který snadno umístíte do racku. Je vhodný do středních a velkých podnikových sítí. Switch je vybavený 8 porty s rychlostí až 1000 Mbps, takže klidně připojíte rychle dal

    Naše cena s DPH:
    3 604 Kč DPH 21%
    Naše cena bez DPH:
    2 979 Kč
    Dostupnost:
    skladem - do 48 hod
    ks
    DO KOŠÍKU
    Výrobce:
    TP-LINK
    Kód zboží:
    43065
    Záruka:
    60 měsíc(ů)
    EAN:
    6935364098490
    Model výrobku:
    T2500G-10TS(TL-SG3210)
    Web produktu:
    www.tp-link.com ...

    Popis produktu

    Popis produktu:

    TL-SG3210 je precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link z řady JetStream™ kompaktním designem formátu 19", který snadno umístíte do racku. Je vhodný do středních a velkých podnikových sítí. Switch je vybavený 8 porty s rychlostí až 1000 Mbps, takže klidně připojíte rychle další prvky sítě jako jsou další switche, servery, diskové stanice a další. Navíc je zařízení vybaveno jedním nezávislýma dvěma porty SFP a sériovým rozhraním RS-232. Zařízení podporuje nejrůznější síťové protokoly a samozřejmostí je detekce kroucených kabelů či informační LED pro jednotlivé porty.

    Tabulka parametrů:
    ------------------
    HARDWARE FEATURES
    Interface 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
    (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    2x 1000Mbps SFP Slots
    1 Console Port
    Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
    1000BASE-X: MMF, SMF
    Dimentions( W x D x H ) 11.7*7.1*1.7in.(294*180*44 mm)
    Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz

    PERFORMANCE
    Bandwidth/Backplane 20Gbps
    MAC Address Table 8k
    Packet Buffer Memory 512KB
    Packet Forwarding Rate 1.49Mpps
    Jumbo Frame 10240 Bytes

    SOFTWARE FEATURES
    Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
    Support 4 priority queues
    Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
    Port/Flow- based Rate Limiting
    Voice VLAN
    L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
    802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
    Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
    Port isolation
    BPDU filtering/guard
    TC/Root protect
    Loop back detection
    802.3x Flow Control
    VLAN Support IEEE802.1Q with 4K VLAN groups and 4K VIDs
    Port/ MAC/Protocol-based VLAN
    GARP/GVRP
    Management VLAN configuration
    Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID;
    Time Range Based
    Security IP-MAC-Port-VID Binding
    IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
    DoS Defence
    Dynamic ARP inspection (DAI)
    SSH v1/v2
    SSL v2/v3/TLSv1
    Port Security
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
    Management Web-based GUI and CLI management
    SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
    RMON (1, 2, 3, 9 groups)
    DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
    CPU Monitoring
    Port Mirroring
    Time Setting: SNTP
    Integrated

    Zboží bylo vloženo do košíku

    Doporučujeme dokoupit