Košík 0 Kč
Celková cena:
0 Kč
Počet produktů:
K pokladně Košík je prázdný Zboží v košíku

    TP-LINK T1600G-52PS (TL-SG2452P) managed switch 48port 48x 10/100/1000Mbps,4xSFP pro MiniGBIC


    48portový gigabitový chytrý PoE+ Switch JetStream se 4 SFP sloty
    T1600G-52PS (TL-SG2452P)

    Podporuje port PoE+ (napájené po ethernetových kabelech) vyhovující normě 48 802.3at/af s celkovým 384W napájením
    Funkce L2+——statické směrování, pomáhá směrovat tok dat pro efektivnější využití prostředků s

    Naše cena s DPH:
    18 127 Kč DPH 21%
    Naše cena bez DPH:
    14 981 Kč
    Běžná cena s DPH:
    18 614 Kč
    Ušetříte:
    487 Kč
    Dostupnost:
    dočasně nedostupné
    ks
    DO KOŠÍKU
    Výrobce:
    TP-LINK
    Kód zboží:
    60847
    Záruka:
    60 měsíc(ů)
    EAN:
    6935364093532
    Model výrobku:
    T1600G-52PS (TL-SG2452P)
    Web produktu:
    www.tp-link.com ...

    Popis produktu


    48portový gigabitový chytrý PoE+ Switch JetStream se 4 SFP sloty
    T1600G-52PS (TL-SG2452P)

    Podporuje port PoE+ (napájené po ethernetových kabelech) vyhovující normě 48 802.3at/af s celkovým 384W napájením
    Funkce L2+——statické směrování, pomáhá směrovat tok dat pro efektivnější využití prostředků sítě
    IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X a Radius Authentication vám poskytují silné bezpečnostní strategie
    L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizují hlasové a video aplikace
    Podpora IPv6 s duálním IPv4/IPv6 stack, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery
    WEB/CLI řízené módy, SNMP, RMON a Dual Image přinášení bohaté funkce řízení

    T1600G-52PS poskytuje 48 10/100/1000Mbps RJ45 portů, které podporují PoE vyhovující 802.3at/af s celkovým PoE napájením až 384W, což je dostatečně silné a flexibilní pro uživatele, kteří chtějí rozmístit bezdrátové access pointy nebo IP bezpečnostních kamer. Switch je také opatřen 4 gigabitovými SFP sloty, které rozšiřují flexibilitu vaší sítě. Kromě toho vám to poskytuje vysoký výkon, silné L2 a L2+ funkce, jako je statické směrování, enterprise-level QoS a užitečné bezpečnostní strategie.

    Statické směrování, pomáhá směrovat tok dat pro efektivnější využití prostředků sítě. Funkce Storm Control chrání proti Broadcastovým, Multicastovým a neznámým Unicastovým bouřím. 802.1X a Radius Authentication dovolují prověřit síťového klienta přes externí Radius servery. Kvalita služeb (QoS, L2 až L4) poskytuje rozšířené schopnosti řízení přenosu pro bezproblémovější a rychlejší přesun vašich dat. Mimoto snadno použitelná webová rozhraní spolu s SNMP, RMON a Dual Image znamenají rychlejší nastavení a konfiguraci s méně prostoji. Se všemi těmito pokročilými funkcemi je JetStream Gigabit Smart PoE+ Switch T1600G-52PS ideální volbou pro projekty nebo obchodní sítě, které potřebují funkci PoE.

    HARDWARE FEATURES



    Standards and Protocols
    IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x

    Interfaces
    48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    4 Gigabit SFP Slots


    Network Media
    10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
    1000BASE-X: MMF, SMF


    Fan Quantity
    3

    Power Supply
    100~240VAC, 50/60Hz

    Power Consumption
    Maximum (PoE on): 470.4W (220V/50Hz)
    Maximum (PoE off): 46.5W (220V/50Hz)


    PoE+ Ports(RJ45)
    Standard: 802.3at/af compliant
    PoE+ Ports: 48 Ports
    Power Supply: 384W


    Dimensions ( W x D x H )
    17.3 x 13 x 1.73 in. (440 x 330 x 44 mm)


    PERFORMANCE



    Bandwidth/Backplane
    104Gbps

    Packet Forwarding Rate
    77.4Mpps

    MAC Address Table
    16K

    Jumbo Frame
    9KB


    SOFTWARE FEATURES



    Quality of Service
    Support 802.1p CoS/DSCP priority
    Support 8 priority queues
    Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
    Port/Flow- based Rate Limiting
    Voice VLAN


    L2 and L2+ Features
    Static Routing
    IGMP Snooping V1/V2/V3
    802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
    Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
    LLDP, LLDP-MED
    BPDU Filtering/Guard
    TC/Root Protect
    Loopback detection
    802.3x Flow Control


    VLAN
    Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
    MAC/Protocol-based VLAN


    Access Control List
    L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports

    Security
    Port Security
    IP-MAC-Port Binding
    ARP Inspection
    DHCP Snooping
    802.1x and Radius Authentication
    SSH v1/v2
    SSL v3/TLSv1
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control


    IPv6
    Dual IPv4/IPv6 stack
    Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
    IPv6 neighbor discovery (ND)
    Path maximum transmission unit (MTU) discovery
    Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
    TCPv6/UDPv6


    IPv6 Applications
    DHCPv6 Client
    Ping6
    Tracert6
    Telnet(v6)
    IPv6

    Zboží bylo vloženo do košíku

    Doporučujeme dokoupit