Košík 0 Kč
Celková cena:
0 Kč
Počet produktů:
K pokladně Košík je prázdný Zboží v košíku

    TP-LINK T1600G-28TS(TL-SG2424) managed switch 24port 24x 10/100/1000Mbps,4xSFP pro MiniGBIC

    •Gigabit Ethernet připojení na všech portech poskytnou plnou rychlost přenosu dat
    •Integrované bezpečnostní funkce, včetně 802.1Q VLAN, Port Security a storm control pomáhá chránit Vaši LAN síť.
    •L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizace pro hlasové a video aplikace
    •WEB / CLI managed režimy, SNMP

    Naše cena s DPH:
    4 427 Kč DPH 21%
    Naše cena bez DPH:
    3 659 Kč
    Dostupnost:
    skladem - do 24 hod
    ks
    DO KOŠÍKU
    Výrobce:
    TP-LINK
    Kód zboží:
    61243
    Záruka:
    60 měsíc(ů)
    EAN:
    6935364091972
    Model výrobku:
    T1600G-28TS(TL-SG2424)
    Web produktu:
    www.tp-link.com ...

    Popis produktu

    •Gigabit Ethernet připojení na všech portech poskytnou plnou rychlost přenosu dat
    •Integrované bezpečnostní funkce, včetně 802.1Q VLAN, Port Security a storm control pomáhá chránit Vaši LAN síť.
    •L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizace pro hlasové a video aplikace
    •WEB / CLI managed režimy, SNMP, RMON přináší užitečné funkce pro správu


    Tabulka parametrů:
    ------------------
    KHARDWARE FEATURES
    Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
    Interface 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
    (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots
    Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
    (maximum 100m)
    100BASE-FX:MMF,SMF
    1000BASE-X: MMF, SMF
    Dimensions (W X D X H) 17.3*7.1*1.7 in. (440*180*44 mm)
    Fan Quantity Fanless
    Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
    PERFORMANCE
    Bandwidth/Backplane 48Gbps
    MAC Address Table 8k
    Packet Forwarding Rate 35.7Mpps
    Jumbo Frame 10240 Bytes
    SOFTWARE FEATURES
    Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
    Support 4 priority queues
    Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
    Port/Flow-based Rate Limiting
    L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
    LAG(Up to 6 aggregation groups,
    containing 4 ports per group)
    Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
    BPDU Filtering/Guard
    TC/Root Protect
    Loop back detection
    802.3x Flow Control
    VLAN Support IEEE802.1Q with 512 VLAN groups and 4K VIDs
    Security Port Security
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
    Management Web-based GUI and CLI management
    SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
    TP-LINK private MIBs
    RMON (1, 2, 3, 9 groups)
    CPU Monitoring
    Port Mirroring
    Firmware Upgrade: Web
    System Diagnose: VCT
    SYSLOG & Public MIBS
    OTHERS
    Certification CE, FCC
    Package Contents TL-SG2424
    Power Cord
    Installation Guide
    Resource CD
    Rackmount Kit
    Rubber Feet
    System Requirements Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
    Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
    Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
    Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
    Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

    Zboží bylo vloženo do košíku

    Doporučujeme dokoupit