Košík 0 Kč
Celková cena:
0 Kč
Počet produktů:
K pokladně Košík je prázdný Zboží v košíku

    TP-LINK T1500-28PCT(TL-SL2428P) managed switch 24port 24 x 10/100 Mbit/sec POE + 4 x 10/100/1000 + 2


    Inteligentní switch Smart PoE+ s 24 porty 10/100 Mbit/s a 4 gigabitovými porty
    T1500-28PCT (TL-SL2428P)

    Nabízí 24 portů podporující PoE+ v souladu se standardem 802.3at/af s celkovým napájením o výkonu 180 W
    Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, zabezpečení portů a funkce Storm co

    Naše cena s DPH:
    6 718 Kč DPH 21%
    Naše cena bez DPH:
    5 552 Kč
    Dostupnost:
    skladem - do 48 hod
    ks
    DO KOŠÍKU
    Výrobce:
    TP-LINK
    Kód zboží:
    60898
    Záruka:
    60 měsíc(ů)
    EAN:
    6935364092597
    Model výrobku:
    T1500-28PCT(TL-SL2428P)
    Web produktu:
    www.tp-link.com ...

    Popis produktu


    Inteligentní switch Smart PoE+ s 24 porty 10/100 Mbit/s a 4 gigabitovými porty
    T1500-28PCT (TL-SL2428P)

    Nabízí 24 portů podporující PoE+ v souladu se standardem 802.3at/af s celkovým napájením o výkonu 180 W
    Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, zabezpečení portů a funkce Storm control pomáhá zabezpečit oblast LAN
    Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizují hlasové a video aplikace
    Řízené režimy WEB/CLI, SNMP a RMON poskytují bohaté možnosti správy


    HARDWARE FEATURES



    Standards and Protocols
    IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q,
    IEEE 802.1p

    Interface
    24 10/100Mbps RJ45 Ports
    (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
    (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    2 Combo Gigabit SFP Slots

    Network Media
    10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
    (maximum 100m)
    1000BASE-X: MMF, SMF

    Fan Quantity
    2

    Power Supply
    100~240VAC, 50/60Hz

    Power Consumption
    Maximum(PoE on): 222.15W (220V/50Hz)

    PoE+ Ports(RJ45)
    Standard: 802.3at/af compliant
    PoE+ Ports: 24 Ports
    Power Supply: 180W

    Dimensions ( W x D x H )
    17.3*8.7*1.7 in.(440*220*44 mm)


    PERFORMANCE



    Bandwidth/Backplane
    12.8Gbps

    Packet Forwarding Rate
    9.5Mpps

    MAC Address Table
    8k

    Jumbo Frame
    9216 Bytes


    SOFTWARE FEATURES



    Quality of Service
    Support 802.1p CoS/DSCP priority
    Support 4 priority queues
    Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
    Port/Flow-based Rate Limiting
    Voice VLAN

    L2 Features
    IGMP Snooping V1/V2/V3
    802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,
    containing 4 ports per group)
    Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
    LLDP, LLDP-MED
    BPDU Filtering/Guard
    TC/Root Protect
    Loop back detection
    802.3x Flow Control

    VLAN
    Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)

    Access Control List
    L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports

    Security
    SSH v1/v2
    SSL v2/v3/TLSv1
    Port Security
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control

    Management
    Web-based GUI and CLI management
    SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
    RMON (1, 2, 3, 9 groups)
    CPU Monitoring
    Port Mirroring
    Time Setting: SNTP
    Firmware Upgrade: TFTP & Web
    System Diagnose: VCT
    SYSLOG & Public MIBS


    OTHERS



    Certification
    CE, FCC, RoHS

    Package Contents
    T1500-28PCT
    Power Cord
    Installation Guide
    Resource CD
    Rackmount Kit
    Rubber Feet

    System Requirements
    Microsoft® Windows® XP, Vista™ Windows 7 or Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.

    Environment
    Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
    Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
    Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
    Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

    Zboží bylo vloženo do košíku

    Doporučujeme dokoupit