Košík 0 Kč
Celková cena:
0 Kč
Počet produktů:
K pokladně Košík je prázdný Zboží v košíku

    TP-LINK MC220L převodník, 1000TX/1000FX - Verze 2 (9V)

    Popis produktu:

    Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly.

    Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou.
    Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze

    Naše cena s DPH:
    594 Kč DPH 21%
    Naše cena bez DPH:
    491 Kč
    Běžná cena s DPH:
    652 Kč
    Ušetříte:
    58 Kč
    Dostupnost:
    dočasně nedostupné
    ks
    DO KOŠÍKU
    Výrobce:
    TP-LINK
    Kód zboží:
    34558
    Záruka:
    60 měsíc(ů)
    EAN:
    845973030476
    Model výrobku:
    MC220L
    Web produktu:
    www.tp-link.com ...

    Popis produktu

    Popis produktu:

    Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly.

    Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou.
    Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení.
    Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.

    Media konvertor podporuje pouze gigabit ethernet. Rychlosti 10/100 Mbps nepodporuje.

    Tabulka parametrů:
    ------------------
    Napájení: 9 V/0,8 A
    Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
    Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
    Provozní teplota: 0 – 50 °C
    Přenosová rychlost: 1000 Mbps
    Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm
    Hmotnost: 0,5 kg
    LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
    Konektor: SFP, RJ45

    Zboží bylo vloženo do košíku

    Doporučujeme dokoupit