Košík 0 Kč
Celková cena:
0 Kč
Počet produktů:
K pokladně Košík je prázdný Zboží v košíku

    TP-LINK MC111CS převodník WDM, 10/100, support SC fiber singlmode - 5V

    Popis produktu:

    Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC112CS. Verze 1 (5 V).

    Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze pou

    Naše cena s DPH:
    876 Kč DPH 21%
    Naše cena bez DPH:
    724 Kč
    Běžná cena s DPH:
    1 025 Kč
    Ušetříte:
    149 Kč
    Dostupnost:
    skladem - do 24 hod
    ks
    DO KOŠÍKU
    Výrobce:
    TP-LINK
    Kód zboží:
    34562
    Záruka:
    60 měsíc(ů)
    EAN:
    845973030414
    Model výrobku:
    MC111CS
    Web produktu:
    www.tp-link.com ...

    Popis produktu

    Popis produktu:

    Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC112CS. Verze 1 (5 V).

    Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.
    WDM Singlemode Konvertor - konvertor s obousměrným přenosem dat po jednom optickém vlákně. Obousměrného přenosu je dosaženo použitím dvou vlnových délek, jedné pro vysílání a druhé pro příjem. Odpadá tak potřeba vedení samostatného vlákna pro každý směr přenosu.

    Tabulka parametrů:
    ------------------
    LAN port: 10/100 Mbps RJ45
    Napájení: 5 V/2 A
    Normy: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u
    Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
    Provozní teplota: 0 - 50 °C
    Přenosová rychlost: 10/100 Mbps
    Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm
    Hmotnost: 0,34 kg
    LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
    Vlnová délka: TX: 1550nm, RX: 1310 nm
    Max. délka spoje: single-mode 20 km
    Optický kabel: 9/125
    Konektor: SC, RJ45
    Přenášené signály: TxD a RxD

    Zboží bylo vloženo do košíku

    Doporučujeme dokoupit