Košík 0 Kč
Celková cena:
0 Kč
Počet produktů:
K pokladně Košík je prázdný Zboží v košíku

    TP-LINK MC100CM převodník, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S - Verze 2 (9V)

    Popis produktu:

    Rychlý 100 mbps konvertor vybavený SC konektorem a 1x RJ45. Konvertor pracuje v režimu multi-mode: maximální délka spoje je tedy 2000m. Verze 2 (9 V).

    Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická sí

    Naše cena s DPH:
    876 Kč DPH 21%
    Naše cena bez DPH:
    724 Kč
    Dostupnost:
    skladem - do 24 hod
    ks
    DO KOŠÍKU
    Výrobce:
    TP-LINK
    Kód zboží:
    34560
    Záruka:
    60 měsíc(ů)
    EAN:
    845973030391
    Model výrobku:
    MC100CM
    Web produktu:
    www.tp-link.com ...

    Popis produktu

    Popis produktu:

    Rychlý 100 mbps konvertor vybavený SC konektorem a 1x RJ45. Konvertor pracuje v režimu multi-mode: maximální délka spoje je tedy 2000m. Verze 2 (9 V).

    Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nechceme např. použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. Oproti modelu TR-932D mu přibyl přední panel s LED diodami a zařízení bylo rozměrově standartizováno pro použití v 19" TP-LINK systémech.

    Tabulka parametrů:
    ------------------
    LAN port: 10/100 Mbps RJ45
    Napájení: 9 V/0,8 A
    Normy: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u
    Ostatní: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
    Provozní teplota: 0 - 50 °C
    Přenosová rychlost: 10/100 Mbps
    Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm
    Hmotnost: 0,34 kg
    LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
    Vlnová délka: 850 nm
    Max. délka spoje: multi-mode 2 km
    Optický kabel: 50/125
    Konektor: SC, RJ45
    Přenášené signály: TxD a RxD

    Zboží bylo vloženo do košíku

    Doporučujeme dokoupit